NÁSTĚNKA

GDPR - informace o zpracování osobních údajů

Tato sekce slouží jako prostor pro informace, jakým způsobem škola shromažďuje, zpracovává, používá a předává získané osobní údaje.

Mateřská škola, Praha 8, Kotlaska 3, dále jen „škola“ jako správce osobních údajů zpracovává údaje v níže uvedených případech (např. případ vedení dokumentace školy). Na školu je možné se k uplatnění práv v oblasti osobních údajů obracet prostřednictvím datové schránky, ID DS ot8zfx, emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adrese Mateřská škola, Kotlaska 3/30, Praha 8 – Libeň, 180 00. Výše uvedenými způsoby je možné se v relevantních případech na školu obracet za účelem uplatnění práva na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, vznést námitku proti zpracování, jakož i při uplatnění práva na přenositelnost údajů a dalších práv podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů. Výše uvedenými způsoby se mohou subjekty údajů na školu obracet v případě údajů zpracovávaných na základě souhlasu rovněž za účelem odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Jmenovaným pověřencem pro školu je JUDr. Eva Janečková (Odbor právních služeb ÚMČ Praha 8), tel.: 222 805 653, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Informace pro zákonné zástupce najdete zde.
Informace pro uchazeče o zaměstnání najdete zde.
Informace pro obchodní partnery a návštěvníky školy najdete zde.

ŠKOLNÍ ŘÁD 2019/2020 ke stažení ZDE

DO KUFŘÍKU PRO DĚTI S POVINNOU ŠKOLNÍ DOCHÁZKOU: NŮŽKY, LEPIDLO, PASTELKY, OBYČ. TUŽKA, OŘEZÁVÁTKO, MODELÍNA A VOLNĚJŠÍ STARŠÍ TRIČKO ČI ZÁSTĚRKU.

Platby:

• vždy do 15. v měsíci
  • školné pro školní rok 2019/2020 - 860,- Kč měsíčně
  • stravné pro školní rok 2019/2020 - 750,-Kč měsíčně
  • stravné pro školní rok 2019/2020 pro děti s odkladem - 800,-Kč měsíčně
  • Vzdělávání v posledním ročníku je bezúplatné.

Čísla účtů:

• 51-2913340287/0100 - školné + kulturní akce + vs. dítěte
  • 51-2913350207/0100 - stravné + vs. dítěte

Provoz MŠ:

Seznamy s rozdělením dětí do tříd jsou vyvěšeny na vstupních dveřích do jednotlivých tříd. Nejmladší děti jsou ve třídě Rybiček.

• třída MOTÝLKŮ: 6:30 - 17:00 hodin
  • třída ŽABIČEK: 7:00 - 16:30 hodin
  • třída RYBIČEK: 7:30 - 16:00 hodin
  • třída BERUŠEK: 7:00 - 16:30 hodin

Oblečení potřebné do MŠ:

• DO TŘÍDY: bačkory - NE pantofle, šortky, krátká sukýnka, tričko
  • DO TŘÍDY-NÁHRADNÍ: tričko, šortky, ponožky - do sáčku
  • NA ZAHRADU: dle počasí - tepláčky, šortky, mikina, čepice (děti se musí na zahradu převlékat do jiného oblečení než ve kterém jsou ve třídě).
  • DO TĚLOCVIČNY: sportovní pevnou obuv se světlou podrážkou, sportovní oblečení a láhev s vodou

Sledujte informace v sekci PRO RODIČE.
Provoz školky během ŠvP ZDE
Informační schůzka ŠvP Leták zde
23.9. celodenní výlet na Čapí hnízdo Leták zde
2.10. oslava narozenin MŠ Kotlaska Leták zde
Třídní schůzky Zde ke stažení
Schválený rozpočet MŠ pro rok 2019 ZDE
Výhledový rozpočet MŠ pro rok 2020-2022 ZDE
POVINNÉ PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ !!! Děti, na které se vztahuje povinná školní docházka, mají povinnost docházet do školy do 8:00 hodin !!!
Projekt Kotlaska informace ke stažení ZDE
Je-li objekt MŠ UZAVŘEN volejte na číslo: 774 884 103
Co právě papáme? Stáhněte si v PDF aktuální jídelní lístek, případně seznam alergenů.